איך מערכת פניות יכולה לעזור לעסק שלכם?

מערכת CRM שמעניקה לכם את כל היתרונות

העסק שלך יכול להתייעל
פעולות כגון חיפוש וניהול פניות או בקשות שמגיעות אליכם עלולות לגזול זמן רב מהעובדים שלכם. מערכת ניהול פניות הוקמה במטרה לפשט את תהליך ניהול הפניות, כך שתהליך האיתור, הניהול והטיפול בפניות יתבצע בקלות ובמהירות.

החזר השקעה – ROI מקסימלי לעסק שלך
שדרוג העסק שלכם למערכת פניות לא רק יסייע לו להתייעל וכך לחסוך בזמן ובכסף, אלא גם יסייע לשיפור איכות השירות שמקבלים לקוחות החברה. לקוח שהפנייה שלו לא זוכה לטיפול נאות, לעיתים קרובות מגלה חוסר שביעות רצון, דבר שלעולם אינו טוב לעסק, במיוחד לא בעידן הפייסבוק והתחרות הקשה על כל לקוח.

התאמה אישית מלאה
מערכת ניהול פניות היא מותאמת באופן אישי על-פי בקשתכם, ועל פי הצרכים של כל ארגון, חברה או בית עסק. אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם על מנת לשפר ולייעל את עבודתכם וכן את השירות שלקוחות החברה נהנים ממנו. מערכת פניות היא לא עוד מוצר מדף לניהול פניות שכל שינוי בו עולה הון עתק. זוהי מערכת גמישה שבנויה בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם, בניגוד מערכות אחרות שדורשות מכם לעשות שינויים באופן העבודה.

סודיות מוחלטת – אנחנו דואגים לשקט הנפשי שלכם
כדי שהמידע על לקוחות החברה שלכם יהיה בטוח, אנו מספקים מערכת ברמות האבטחה הגבוהות ביותר, כך שפרטי הפונים וכל מידע אחר לא נמסר לאף גורם שאינו הוסמך לכך על ידיכם. בנוסף, למערכת פניות ישנה מערכת סיווג שמאפשרת לכם לנהל הרשאות עבור העובדים - איזה עובד יוכל לגשת לאיזה מידע, בהתאם לתחום אחריותו של העובד.
ציטוט של בנג'מין פרנקלין
"שלוט בעסקיך, או שהם ישלטו בך."
- בנג'מין פרנקלין