איך עובדת מערכת פניות?

כל הפניות לעסק שלכם מרוכזות ועוברות סידור אוטומטי במערכת מושלמת אחת

מערכת ניהול פניות היא מערכת שנוצרה בשבילכם, למענכם ומנוהלת על-ידיכם - הכל במטרה להבטיח עבודה יעילה ושירות מעולה. כיצד מתחיל תהליך הטיפול?
* לקוחות מעבירים פנייה לעסק שלכם: בין אם הלקוח השאיר פנייה בתיבת "צור קשר", הודעת מייל, הגיע פיזית לחברה שלכם (פניות face2face) או כתב את פרטיו במהלך צ'אט אוטומטי אצלכם באתר - הפנייה שלו תיקלט על ידי מערכת פניות.
* ברגע שהפנייה מגיעה למערכת, היא עוברת סיווג ראשוני, בהתאם לקטגוריות בהם אתם מעוניינים. תוכלו לראות בדיוק באיזו שעה הפנייה הגיעה ובאיזה אופן הלקוח שלח את אותה הפנייה.
* מטפלים בפנייה בקלות: ברגע שמתחילים לטפל בפנייה, ניתן לסווג אותה בהתאם לבחירתכם. לדוגמא - פנייה שטופלה בהצלחה יכולה להיות מסומנת כ"טופל", פנייה שהסתיימה במכירה מוצלחת יכולה להשתייך לקטגוריה בשם "נמכר" וכן הלאה. ניתן למלא הערות נוספות בנוגע לכל פנייה, כך שניתן לפרט ולהרחיב בעת הצורך. בנוסף, תוכלו לסווג פניות בהתאם לדחיפות הטיפול בהן ולמחוק פניות כשאתם מוצאים לנכון. בכל שלב במהלך הטיפול תוכלו להעניק ללקוח ממשק התכתבות מלא ושקיפות מלאה לגבי פנייתו. 

משרד יותר מסודר ויעיל, ללא נייר
המערכת תאפשר לכם לנהל את המשרד ללא ניירת וללא תיבות מייל עמוסות. בנוסף, המערכת מספקת שקיפות מלאה למשתמשים - כל מי שעובד עם המערכת אצלכם בעסק יוכל לקבל מידע אודות היסטוריית הטיפול בפנייה וכך לייעל את הטיפול ולהבין טוב יותר את הלקוח. לקוחות מרוצים יותר + זמן טיפול מהיר זריז = אחוז מכירות שהולך ועולה. 
לצד התועלות העסקיות שתוכלו להפיק מהמערכת, תוכלו אף לדעת שאתם תורמים לאיכות הסביבה וחוסכים נייר מידי יום. יותר ויותר עסקים שעוברים למערכות חכמות מסייעים להציל עצים ולהפוך את עולמנו לירוק יותר. 

שקיפות ונוחות מבלי להתפשר על פרטיות ואבטחת מידע
המערכת מאפשרת לכל העובדים שתעניקו להם גישה לממשק לקבל את כל המידע הנחוץ אודות פניות בהן הם מטפלים. במידה ותרצו, תוכלו לנהל הרשאות שונות, כך שחלק מהמידע שיהיה נגיש רק למנהלים בחברה.

מערכת פניות מותקנת על שרת אמין ופרטי ובמשך שנים רבות היא מספקת שירות אמין ומאובטח לחברות מובילות. אנו מתחייבים לסודיות מוחלטת ולשמירה על כל הפרטים והרשומות בחיסיון, כאשר הגישה לקריאה, לכתיבה ולניהול הנתונים נמצאת בידיכם בלבד. אם אתם בכל זאת מעוניינים לקבל שליטה מלאה לחלוטין על המידע, נוכל להתקין את המערכת באופן מקומי על הרשת הפנימית אצלכם בחברה - נשמח להתאים את המערכת שלנו להעדפות שלכם ולספק בכל אחד מהמקרים ביטחון מלא.
ציטוט של סר אייזיק פיטמן
"בטח בעצמך. זמן מאורגן היטב הוא הסימן המובהק של תודעה מאורגנת היטב."
- סר אייזיק פיטמן